StartAktualnościWITAMINY I SOLE MINERALNE, A ZDROWE ODŻYWIANIE

WITAMINY I SOLE MINERALNE, A ZDROWE ODŻYWIANIE

Dnia 26.02.2013 r. odbyła się prezentacja multimedialna na temat zdrowego odżywiania, którą przygotowały uczennice Gimnazjum w NWW, w ramach projektu realizowanego w swojej szkole (Karolina Gąsior, Karolina Rolirad, Miranda Gromadczuk i Natalia Warżała). Uczniowie zapoznali się z wartościami odżywczymi pokarmów, rolą witamin i soli mineralnych oraz skutkami nieprawidłowego odżywiania.

Obejrzeli albumy o tematyce prozdrowotnej. Odbyła się również degustacja owoców, bakalii, – orzechy, migdały itp. Uczestnicy prelekcji mogli sprawdzić zdobytą wiedzę rozwiązując krzyżówki, rebusy. Na najszybszego szaradzistę czekała nagroda główna – ananas. Słodki i soczysty owoc trafił do ucznia klasy IV b, Jakuba Ciupaka, któremu serdecznie gratulujemy.

 

Tekst: Renata Marciniak

 
img_4435.jpg

 

OKE Gdańsk

 

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 109 gości 

Statystyka

Odsłon : 619470

LogowanieChór Szkolny 2016/2017


Chór Szkolny 2015/2016